V našom športovom klube sa venujeme komplexnej športovej príprave detí a mládeže zameranej na alpské lyžovanie.

Cieľom je poskytnúť komplexnú celoročnú športovú prípravu tak, aby pokryla všetky požiadavky na zdravý a vyvážený telesný rozvoj dieťaťa bez potreby ďalších športových krúžkov.

Tréningový program je prispôsobený “na mieru” každej vekovej kategórii detí s ohľadom na citlivé obdobia rozvoja jednotlivých pohybových schopností špecifických pre daný vek.

Limitovaný počet detí v klube dáva priestor na individuálny prístup a kvalitnejší tréning, čo sa najviac prejavuje na napredovaní detí. Zároveň prispieva k príjemnej rodinnej atmosfére v klube.

Nadštandardné technické vybavenie, odbornosť a dlhoročné skúsenosti našich trénerov zaručujú kvalitné tréningy na snehu aj v kondičnej príprave s množstvom doplnkových športov.

Šport a práca s deťmi nás baví a prináša nám radosť. Našou ambíciou je vytvoriť našim zverencom také podmienky, aby im šport priniesol to najlepšie čo môže: zdravie, disciplínu, trpezlivosť, sebavedomie, pocit víťazstva, schopnosť vyrovnať sa s neúspechom, radosť z pohybu, a poskytol lepšiu alternatívu  zmysluplného trávenia voľného času.

RS sport Club Krosnianska 81 040 22 Košice č.ú.: 2629256010/1100

skier6